Časté otázky

Cieľom nášho partnera je zvýšiť mieru veku dožitia čo najväčšiemu počtu ľudí. Predražené produkty by znamenali nižší dosah k ľuďom,  nám sa podarilo vyrokovať aby boli ceny na eshope totožné s naším partnerom. 

Všetky produkty sú hermeticky uzavreté a zaplombované. Príčinou je hermetický uzáver a zmena tlaku počas leteckej prepravy. Po strhnutí blomby a otvorení je krabičku možné napraviť do originálnej podoby.

Aktuálne nemáme nastavenú platobnú bránu pre kryptomeny, máme to však vo výhlade a čoskoro sa možete tešiť aj na túto možnosť platby.

Jednoznačne ! Drvivá väčšina produktov je vegánska. Detail, o ktoré sa jedná nájdete v popise jednotlivých produktov.

Áno, výroba je 100 %  v súlade s GMP štandardmi. Naše štandardy výroby sú esenciou, ktorá zabezpečuje garanciu kvality DONOTAGE produktov.

Je to garancia kvality našich produktov bez ohľadu na región, v ktorom sa nachádzate. Aby sme dokázali plniť obe misie, našej a nášho partnera, musí byť kvalita výrobkov na najvyššej úrovni. Sme hardí že DONOTAGE dvíha latku kvality v priemysle, plánom je dvíhať ju ešte vyššie. Okrem vysokej kontorly kvality počas výroby, ju zabezečuje aj troj-stupňové laboratórne rozbory. Zameriavajú sa na výskyt stopových prvkov a ťažkých kovov, inými slovami rýdzosť výrobkov.

Všeobecne si skontrolujte nastavený limit na karte vo Vašom Mobile Bankigu, prípade sa informujte o problém priamo vo Vašej banke.  Prípadne sa informujte na info@donotage.sk

Odpoveďou je, že na to jednoducho nemáme čas.  Väčšinou to robia za účelom rýchleho zárobku, skrz dôveryhodnosť našej značky. 

Na Slovenskom a Českom trhu nám prvenstvo nikto nezoberie a prvenstvo nášho partnera vo svete tiež nie. Jedinou radou ako sa vyhnúť podvodu je mať u nás založený účet a prihlásiť sa pred každým nákupm.

Sídlo pobočky v Bratislave:

Špitálska 2200/43, 811 08 Bratislava-Staré Mesto Slovensko

Sídlo nášho materskej spoločnosti:

Melbourne Business Court, Pride Park Derby, DE24 8LZ United Kingdom

Balíky vybavujeme čo najrýchlejšie ako je to možné, ideálne v daný deň, pri najhoršom do 48 hodín.

Vo vačšine prípadov radšej presiahneme očakávania, ako prinášame sklamanie. Toto však zahŕňa aj občasné nedopatrenia. Pri našej kontrole kvality sú chyby vzácne, ale dejú sa. Radšej doručíme o produkt naviac, ako o produkt menej.

Skúste si vymazať Vaše cookies a dočasnú pamäť prehliadača. Reštartujte prehliadač a skúste znovu. Ak problém pretrváva skúste iný prehlaidač alebo nás kontaktujte priamo na info@donotage.sk.

Urobíme všetko čo je v našich silách, avšak ak je objednávka už na ceste ku Vám, naše ruky su zviazané.

Nákupný košík