O nás

Našou misiou je zvyšovať povedomie o zdravom starnutí a sprístupniť produkty vysokej kvality za najlepšiu cenu na Slovensku a Česku.

Sme dvaja mladí nadšenci rôznych vedných disciplín. Vo fínskej saune sme počas jednej z našich mnohých diskusii pretli nedávne záujmy ohľadom molekulárnej biológie. Vymenili sme si poznatky, ich zdroje a začali sa vzdelávať bok po boku. Následne vytvorili rešerš produktov a ich výrobcov, aby sme si rozšírili prehlad. Výstupom bola objednáka NMN a resveratrolu od DONOTAGE.ORG. Predstavujú zdravotnú výskumnú spoločnosť vo Veľkej Británii, ktorá podporuje klinické výskumy (viac sa o nich dočítate ďalej). Po spokojnosti s ich produktami sa nám podarilo nakontaktovať majitelov a po výmene rady priateľských emailov uzavrieť spoluprácu. Stali sme sa oficiálnym partnerom DONOTAGE.ORG.

 

Symbiózou našich akademických vedomostí, profesných znalostí, vedeckého záujmu od ranného veku a vyššie spomenutého úspechu Vám prinášame eshop DONOTAGE.SKDONOTAGE.CZ. Našou misiou je zvyšovať povedomie o zdravom starnutí a sprístupniť produkty vysokej kvality za najlepšie ceny na Slovensku a Česku. Chceme kráčať nekonečnou cestou vzdelavania sa aj v danej oblasti a sme si vedomí že nám cestu pretnú mnohé  ponaučenia. Súčasťou spomenutej cesty je hlavne aplikovácia nadobudnutých teoretických poznatkov do života nášho a našich rodín, tak ako aj šíriť najnovšie poznatky širokej verejnosti na “digitálnej“ pôde našej rodnej a “bratskej“.

Výskumná spoločnosť DONOTAGE.ORG je celosveto známa najvyššou rýdzosťou NMN. Avšak výroba každej látky a produktu je podrobená rovnakým výsokým štandardom, starostlivým výrobným procesom, a trojstupňovou kontrolou kvality (tretiu vykonáva nezávislé externé laboratórium).

Komunita DONOTAGE.ORG súčastne presahuje 100 000 členov, ktorý si chcú zvýšiť mieru veku dožitia a skvalitniť zdravie počas starnutia. Ak ste sa dostali sem, potom patríte medzi nich! Aj napriek tomu že sa centrála nachádza vo Velkej Británii, komunitu tvoria členovia z celého sveta (USA, Kanada, Australia, Nemecko).

Misiou DONOTAGE.ORG je predĺžiť mieru veku dožitia čo najväčšiemu počtu ľudí ako je len možné. Krok s najnovšími štúdiami a ich správnemu výkladu udržujú vďaka rade poradcov zloženej z lekárov a vedcov venujúcim sa zdraviu počas starnutia.

Počiatočná produktová rada DONOTAGE.ORG bola zložená z troch látok (NMN, resveratrol, berberine),  dnes je rozšírená na celé spektrum doplnkov výživy pre zvýšenie miery veku dožitia a zdravého starnutia. Každá ingrediencia prechádza delikátnym výrobným procesom, aby naši zákazníci dostali do rúk presne čo potrebujú bez akýchkoľvek kontaminácii a nežiaducich vedlajších produktov.

Ich úzká spolupráca s vedcami, lekármi, charitami, ale aj nadšencami je v komunite dobre známa.